23 ҚАРАША - ЖАЛПЫАДАМЗАТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАР КҮНІ

23 ҚАРАША - ЖАЛПЫАДАМЗАТТЫҚ ҚҰНДЫЛЫҚТАР КҮНІНЕ орай 1-4 - сынып оқушылары арасында «Сүйіспеншілік – әрбір жүректе» тақырыбында қайырымдылық жәрмеңкесі ұйымдастырылды. Оқушылар үйлерінен әр түрлі тағамдар, тәттілер дайындап әкеліп, белсенді қатысты. Бұл шараның негізгі мақсаты – оқушылардың санасына мейірімділік, қайырымдылық ұғымдарын қалыптастыра отырып, қоғамға көмектесу, кішіпейілділікке, бауырмалдыққа баулу. Қайырымдылық қорына түскен қаражат әлеуметтік көмек қажет оқушыларға және мектептегі адалдық бұрышына жұмсалатын болады. Жәрмеңкеге атсалысқан жақсылыққа жаны құмар әрбір ата-анаға алғыс білдіреміз!

Сонымен қатар жалпыадамзаттық құндылықтарға арналған эссе және сурет байқаулары ұйымдастырылды. Және мектеп кітапханашысы Тұрғанбаева Ақкенже мен өзін-өзі тану пәні мұғалімі Мағзам Асылай 5-сынып оқушыларына «Парасаттылық – асыл қасиет» тақырыбында көркем шығармалардағы рухани-адамгершілік мәселелер жөнінде тәлім сағатын өткізді.