Маңғыстау облысы білім басқармасының Қарақия ауданы бойынша білім бөлімінің «№4 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі, білім беру саласындағы оқытудың озық технологияларын меңгерген, бастаған ісінің нәтижесін көрсете алатын, ғылыми зерттеу жұмыстарын таңдай білетін, оқытудың әдістемелік жаңалықтарынан хабардар, мектеп жүйесін жан-жақты дамыту үшін қажетті білімі бар пән мұғалімдерін жұмысқа қабылдау жүргізеді.

Мұғалімдерді жұмысқа қабылдау бойынша іріктеу комиссиясының отырысы 2023 жылдың 10 ақпан күні сағат 11:00-де Жетібай ауылы, Астана шағын ауданы 561 ғимаратында өтеді.

Конкурсқа қатысатын педагогтарға қажетті құжаттар тізімі:

Жеке басын куәландыратын құжат не цифрлық құжаттар сервисінен алынған электронды құжат (идентификация үшін)

Кадрларды есепке алу бойынша толтырылған жеке іс парағы (нақты тұрғылықты мекен-жайы мен байланыс телефондары көрсетілген- бар болса

Педагогтердің үлгілік біліктілік сипаттамаларымен бекітілген лауазымға қойылатын біліктілік талаптарына сәйкес білімі туралы құжаттардың көшірмелері;

Еңбек қызметін растайтын құжаттың көшірмесі (бар болса);

«Денсаулық сақтау саласындағы есепке алу құжаттамасының нысандарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2020 жылғы 30 қазандағы № ҚР ДСМ - 175/2020 бұйрығымен бекітілген нысан бойынша денсаулық жағдайы туралы анықтама (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 21579 болып тіркелген).

Психоневрологиялық ұйымнан анықтама;

Наркологиялық ұйымнан анықтама;

Ұлттық біліктілік тестілеу сертификаты (бұдан әрі – ҰБТ) немесе педагог-модератордың, педагог – сарапшының, педагог-зерттеушінің, педагог-шебердің біліктілік санатының болуы туралы куәлік (болған жағдайда).

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2012 жылғы 21 ақпандағы № 57 бұйрығының 11-қосымшасына сәйкес нысан бойынша педагогтің бос немесе уақытша бос лауазымына кандидаттың толтырылған бағалау парағы.

Ескерту: тиісті құжаттармен бірге Covid19-ға қарсы екпе (вакцина) алғандығы жөніндегі паспорты болуы міндетті.